Aktualności
EUKLIDES
OWiUHM
TWiUHM
Stowarzyszenie

LISTA FINALISTÓW

V Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

grudzień 2019

Lp.

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Szkoła

1

Bąk

Małgorzata

Rzeszów

ZSE

 2

Bednarczyk

Izabela

Radzyń Podl

ZSP

 3

Błażejewska

Justyna

Kępno

ZSP Nr 1

 4

Bodzińska

Paulina

Kępno

ZSP Nr 1

 5

Bukowska

Alicja

Bytów

ZSE-U

 6

Bulanda

Aleksandra

Limanowa

ZSOiZ

 7

Bury

Daniel

Wadowice

CKZiU

 8

Chwistek

Aleksandra

Brzeg

ZSE

 9

Ciecierska

Patrycja

Ruda Śl

ZS nr 2

 10

Depa

Adrian

Rzeszów

ZSE

 11

Dudek

Kamil

Wodzisław Śl

ZSE

 12

Dybała

Sebastian

Ruda Śl

ZS nr 2

 13

Florczak

Julia

Mława

ZS nr 4

 14

Frątczak

Artur

Piła

ZSE

 15

Frodyma

Wioletta

Brzozów

ZSE

 16

Gruszka

Natalia

Kraków

ZSE nr 2

 17

Gryc

Natalia

Opole

ZSE

 18

Jaworska

Klaudia

Świdnica

ZSE

 19

Kalenik

Krzysztof

Radzyń Podl

ZSP

 20

Kałuża

Sandra

Opole

ZSE

 21

Karbownik

Kinga

Opoczno

ZSPow.

 22

Kędra

Weronika

Sosnowiec

CKZiU

 23

Koplin

Jan

Piła

ZSE

 24

Kowal

Klaudia

Gorzów Wlkp.

ZSE

 25

Kowalczyk

Jakub

Kraków

ZSE nr 1

 26

Kurapiewicz

Natalia

Olsztyn

ZSE

 27

Lach

Kamila

Opole

ZSE

 28

Lekki

Natalia

Oświęcim

PZnr4SEG

 29

Lesiak

Weronika

Dębica

ZSE

 30

Lis

Gabriela

Ełk

ZS nr 5

 31

Lubaszka

Łucja

Szczecin

ZS nr 8

 32

Lubianiec

Dominika

Świdnica

ZSE

 33

Łaszewska

Joanna

Kartuzy

ZSZiO

 34

Łucka

Dorota

Lublin

ZS nr 1

 35

Majcher

Mateusz

Radzyń Podl

ZSP

 36

Marek

Krzysztof

Sucha Beskidzka

ZS

 37

Maziukiewicz

Bartłomiej

Ełk

ZS nr 5

 38

Miczuga

Aleksandra

Września

ZSPolit.

 39

Mincewicz

Gabriela

Szczecin

ZS nr 8

 40

Mońko

Mateusz

Bydgoszcz

ZSE-A

 41

Musielak

Daniel

Nowa Sól

CKZiU

 42

Ostrowska

Karolina

Lublin

ZSE

 43

Pabianiak

Krystian

Szczecin

ZS nr 8

 44

Patan

Aleksandra Anna

Nowy Tomyśl

ZS nr 1

 45

Perdaszek

Dawid

Wieluń

ZS nr 1

 46

Pientka

Ewelina

Opole

ZSE

 47

Pryszcz

Anna

Opole

ZSE

 48

Pupacz

Ewelina

Kartuzy

ZSZiO

 49

Rudalska

Paulina

Opoczno

ZSPow.

 50

Rzętkowska

Adrianna

Bydgoszcz

ZSE-A

 51

Sasuła

Bartłomiej

Sucha Beskidzka

ZS

 52

Skobel

Mateusz

Wronki

ZS   Nr 2

 53

Sobczyńska

Milena

Ruda Śl

ZS nr 2

 54

Stanisławska

Daria

Radzyń Podl

ZSP

 55

Strzyżewski

Jakub

Poznań

ZSE

 56

Sułkowska

Izabela

Grudziądz

ZSE

 57

Szczepaniak

Izabela

Konin

ZSCKU

 58

Uroda

Dominika

Nowy Sącz

ZSE

 59

Walczyk

Wiktoria

Kraków

ZSE nr 2

 60

Wątorski

Mateusz

Kielce

ZSE

 61

Wilk

Krystian

Nowy Sącz

ZSE

 62

Wilk

Szymon

Zielona Góra

CKZiU

 63

Witkowska

Karolina

Bydgoszcz

ZSE-A

 64

Zawadzka

Natalia

Lublin

ZSE

 65

Żydowo

Natalia

Kutno

ZS nr 3

GRATULUJEMY WYNIKÓW I ŻYCZYMY POWODZENIA W FINALE!

UWAGA:

Ważne informacje dla uczestników i opiekunów

1. Szczegółowe wyniki oraz informacje zostaną przesłane pocztą na adres wszystkich szkół uczestniczących w eliminacjach okręgowych V Olimpiady WiUHM.

2. Finał ogólnopolski odbędzie się w dniach:

od 12 grudnia 2019 r. –     godz. 14.30 uroczyste rozpoczęcie

do 13 grudnia 2019 r. – ok. godz. 13.00 zakończenie

3. Główny organizator finału V Olimpiady WiUHM:

Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2 im. I. Daszyńskiego

31 – 943 Kraków, os. Spółdzielcze 6

tel. (12) 643 77 88, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4. Szczegółowy program zawodów finałowych ukaże się na stronie: www.zse-2.krakow.pl                  

5. W terminie do 3 grudnia 2019 r. należy dokonać wpłaty za uczestników finału na konto Stowarzyszenia DiNTiASZ (Bank Spółdzielczy w Jastrowiu o/Szczecinek 55 8935 0009 1300 4888 2000 0010).

6. Prosimy o niezwłoczne nadesłanie wypełnionej tabeli (zgłoszenie do finału - zał. nr 4 - druk dostępny na stronie: www.zscku.konin.pl oraz na stronie: tworczeiaktywne.pl) w terminie do 3 grudnia 2019 r. pocztą elektroniczną na adresy e-mail:

                     1) do Konina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  oraz      

                    2) do Krakowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Druki należy wypełnić bardzo starannie i czytelnie oraz koniecznie należy podać kompletne dane, takie jak: imiona uczniów, daty i miejsca urodzenia, właściwą nazwę szkoły (np. Technikum Ekonomiczne, Technikum Handlowe, Technikum nr …, itd. - zgodną ze Statutem szkoły).

Dane są niezbędne w celach organizacyjnych oraz do przygotowania zaświadczeń  i dyplomów dla uczniów i nauczycieli.

Przewodniczący Komitetu Głównego

Olimpiady WiUHM

dr Marek Jagielski