Aktualności
OWiUHM
TWiUHM
EUKLIDES
Stowarzyszenie

LISTA FINALISTÓW

IV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

grudzień 2018

L.p.

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Szkoła

 1

BORKOWSKA

Katarzyna

Lublin

ZSE

 2

BORYSIUK

Ruta

Radzyń Podlaski

ZSP

 3

BRONEK

Paulina

Opole

ZSE

 4

BRZEZIŃSKI

Kamil

Piła

ZSE

 5

CHLASTAWA

Jakub

Lublin

ZSE

 6

CHMIELECKI

Patryk

Tczew

ZSE

 7

CHWISTEK

Aleksandra

Brzeg

ZSE

 8

DAMASZK

Ewelina

Kartuzy

ZSZiO

 9

DYBAŁA

Sebastian

Ruda Śląska

ZSP nr 2

 10

FOGT

Wiktor

Września

ZSPolitech.

 11

FRODYMA

Wioletta

Brzozów

ZSE

 12

GAZIŃSKA

Oliwia

Bydgoszcz

ZSE-A

 13

HAJDER

Filip

Rzeszów

ZSE

 14

HUĆKO

Tomasz

Brzozów

ZSE

 15

JANCZYK

Weronika

Sosnowiec

CKZiU

 16

JANKOWSKA

Zofia

Mogilno

ZS

 17

JĘDRZEJCZAK

Paulina

Kutno

ZS nr 3

 18

KALENIK

Krzysztof

Radzyń Podl

ZSP

 19

KAŁUŻA

Sandra

Opole

ZSE

 20

KASPERSKA

Kecja

Nowy Tomyśl

ZS nr 2

 21

KAŹMIERCZAK

Bartosz

Mogilno

ZS

 22

KILIAN

Weronika

Mielec

ZSE

 23

KOCAŃDA

Klaudia

Kępno

ZSP Nr 1

 24

KONIECZKA

Dorota

Września

ZSPolitech.

 25

KOPLIN

Jan

Piła

ZSE

 26

KORPAK

Patryk

Kraków

ZSE nr 2

 27

KOWALCZYK

Kinga

Legnica

ZSE

 28

KOWALSKA

Monika

Lublin

ZSE

 29

KOZIELSKA

Weronika

Września

ZSPolitech.

 30

KUBIEŃ

Mateusz

Żywiec

ZSE-G

 31

KUBIŃSKA

Klaudyna

Bydgoszcz

ZSE-A

 32

KWIT

Magdalena

Limanowa

ZSOiZ

 33

ŁASZEWSKA

Joanna

Kartuzy

ZSZiO

 34

MAMAJ

Adrianna

Warszawa

ZS   Nr 4

 35

MAŃKO

Kornelia

Radzyń Podlaski

ZSP

 36

MAREK

Krzysztof

Sucha Beskidzka

ZS

 37

MGLEJ

Michał

Sucha Beskidzka

ZS

 38

MISIAK

Katarzyna

Sieradz

ZSP nr 2

 39

MOŃKO

Mateusz

Bydgoszcz

ZSE-A

 40

MUSIELAK

Daniel

Nowa Sól

CKZiU

 41

NOWICKA

Weronika

Bydgoszcz

ZSE-A

 42

ORMAN

Dominika

Szczecin

ZS nr 8

 43

PAŹDZIOR

Patrycja

Wadowice

CKZiU

 44

PERDASZEK

Dawid

Wieluń

ZS nr 1

 45

PIENTKA

Ewelina

Opole

ZSE

 46

PRYSZCZ

Anna

Opole

ZSE

 47

PRZYSTAŁ

Katarzyna

Wadowice

CKZiU

 48

RUSIN

Kinga

Bielsko-Biała

ZSE

 49

RZĘTKOWSKA

Adrianna

Bydgoszcz

ZSE-A

 50

SOBCZYŃSKA

Milena

Ruda Śl

ZSP nr 2

 51

SPARNIAK

Weronika

Żnin

ZSE-H

 52

SPOSÓB

Kinga

Radzyń Podl

ZSP

 53

STĘPNIAK

Artur

Lublin

ZS nr 1

 54

STRZELECKI

Jakub

Mogilno

ZS

 55

STRZYŻEWSKI

Jakub

Poznań

ZSE

 56

SUŚLIK

Jakub

Kraków

ZSE nr 1

 57

SWEREDA

Jakub

Zielona Góra

CKZiU

 58

SZCZUREK

Karol

Kraków

ZSE nr 1

 59

SZUMIGALSKA

Natalia

Konin

ZSCKU

 60

ŚWIĘTEK

Patryk

Chorzów

CKZiU

 61

TRZASKA

Mariusz

Wadowice

CKZiU

 62

WĄTORSKI

Mateusz

Kielce

ZSE

 63

WICIŃSKI

Daniel

Opole

ZSE

 64

WILK

Krystian

Nowy Sącz

ZSE

 65

WYSOCKI

Nikodem

Tczew

ZSE

GRATULUJEMY WYNIKÓW I ŻYCZYMY POWODZENIA W FINALE!

UWAGA:

Ważne informacje dla uczestników i opiekunów

1. Szczegółowe wyniki oraz informacje zostaną przesłane pocztą na adres wszystkich szkół uczestniczących w eliminacjach okręgowych Olimpiady WiUHM.

2. Finał ogólnopolski odbędzie się w dniach:

od 13 grudnia 2018 r. – ok. godz. 12.00 uroczyste rozpoczęcie

do 14 grudnia 2018 r. – ok. godz. 13.00 zakończenie

3. Główny organizator finału IV Olimpiady WiUHM:

Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych

85 – 717 Bydgoszcz, ul. Gajowa 98

tel. (52) 342 39 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4. Szczegółowy program zawodów finałowych ukaże się na stronie www.zsea.bydgoszcz.pl                

5. W terminie do 4 grudnia 2018 r. należy dokonać wpłaty za uczestników finału na konto Stowarzyszenia DiNTiASZ (Bank Spółdzielczy w Jastrowiu o/Szczecinek 55 8935 0009 1300 4888 2000 0010).

6. Prosimy o niezwłoczne nadesłanie wypełnionej tabeli (zgłoszenie do finału - zał. nr 4 - druk dostępny na stronie: www.zscku.konin.pl oraz na stronie: tworczeiaktywne.pl) w terminie do 3 grudnia 2018 r. pocztą elektroniczną na adresy e-mail:

                     1) do Konina: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  oraz      

                    2) do Bydgoszczy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    

Druki należy wypełnić bardzo starannie i czytelnie oraz koniecznie należy podać kompletne dane, takie jak: imiona uczniów, daty i miejsca urodzenia, właściwą nazwę szkoły (np. Technikum Ekonomiczne, Technikum Handlowe, Technikum nr …, itd. - zgodną ze Statutem szkoły).

Dane są niezbędne w celach organizacyjnych oraz do przygotowania zaświadczeń  i dyplomów dla uczniów i nauczycieli.

                                       Przewodniczący Komitetu Głównego

Olimpiady WiUHM

dr Marek Jagielski