Aktualności
OWiUHM
TWiUHM
EUKLIDES
Stowarzyszenie

WYNIKI FINAŁU XX KONKURSU MATEMATYCZNEGO „EUKLIDES”

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

 Miasto

Pkt. finał

Pkt. rejon

1

Gieroń Marcin

Technikum Informatycznego SCI

Szczecin

28

29

1

Urbański Kamil

Zespołu Szkół Elektrycznych

Włocławek

28

29

3

Szleger Michał

Zespołu Szkół Elektrycznych

Opole

28

24

4

Siuchniński Tomasz

Zespołu Szkół Elektronicznych

Bydgoszcz

27

29

5

Kałuża Sandra

Zespołu Szkół Ekonomicznych

Opole

27

26

6

Mudiuk Dominika

Zespołu Szkół Chemicznych

Bydgoszcz

26

30

7

Augustas Daukšas

Vilniaus Žirmūnų gimnazija

Wilno

25

30

8

Mońko Mateusz

Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych

Bydgoszcz

24

30

9

Starczewski Dawid

Technikum Informatycznego SCI

Szczecin

23

28

10

Kowalski Daniel

Zespołu Szkół Elektrycznych

Opole

22

28

10

Marciniak Piotr

Zespołu Szkół Elektrycznych

Włocławek

22

28

12

Paul Dominik

Zespołu Szkół Elektrycznych

Włocławek

21

29

13

Gajek Michał

Elektronicznych Zakładów Naukowych

Wrocław

21

26

14

Uroda Dominika

Zespołu Szkół Ekonomicznych

Nowy Sącz

19

28

15

Pukowiec Katarzyna

Zespołu Szkół Ekonomicznych

Wodzisław Śląski

19

24

16

Kristupas Volbikas

Vilniaus Užupio gimnazija

Wilno

17

30

17

Per Magnus Skullerud

Vilniaus S. Daukanto gimnazija

Wilno

17

29

18

Tymoczko Łukasz

Zespołu Szkół Elektrycznych

Opole

17

24

19

Łazik Piotr

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Strzelce Opolskie

16

28

19

Kurowska Klaudia

Zespołu Szkół Nr 1

Koszalin

16

28

21

Zadorska Zuzanna

Zespołu Szkół Ekonomicznych

Opole

16

23

22

Marczak Piotr

Zespołu Szkół Elektronicznych

Bydgoszcz

15

28

23

Misiewicz Szymon

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Strzelin

15

27

24

Wawrzonkoski Filip

Zespołu Szkół Technicznych

Włocławek

14

25

25

Wasiłowski Damian

Zespołu Szkół Ekonomicznych

Olsztyn

13

-

26

Denis Nepogodin

Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija

Wilno

12

27

27

Radwan Agnieszka

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Wadowice

12

26

28

Dudek Kamil

Zespołu Szkół Ekonomicznych

Wodzisław Śląski

11

29

29

Anton Zagzin

Vilniaus «Santaros» gimnazija

Wilno

11

27

30

Rajmund Matulewicz

Liceum im. Adama Mickiewicza

Wilno

11

15

31

Ema Sinkevičiūtė

Szkoła im. Szymona Konarskiego

Wilno

10

24

32

Niedźwiedzka Aleksandra

Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6

Łomża

10

23

33

Ociepa Jakub

Technikum Informatycznego SCI

Szczecin

8

27

34

Hagel Hubert

Zespołu Szkół

Chocianów

8

23

35

Wiśniewski Szymon

Zespołu Szkół Elektronicznych

Bydgoszcz

7

28

36

Agaty Bruzgul

Gimnazjum im. Jana Pawła II

Wilno

6

28

37

Szczębara Jakub

Elektronicznych Zakładów Naukowych

Wrocław

6

24

38

Dominik Tarasewicz

Szkoła im. Szymona Konarskiego

Wilno

2

15

39

Bolesław Aleksandr Pietkiewicz

Gimnazjum im. Jana Pawła II

Wilno

1

-