Aktualności
OWiUHM
TWiUHM
Euklides
Stowarzyszenie

WYNIKI ETAPU REJONOWEGO XVII KONKURSU MATEMATYCZNEGO EUKLIDES

1 NOWAKOWSKI SZYMON Zespół Szkół Elektronicznych Bydgoszcz 30
2 LI SAMUEL Elektroniczne Zakłady Naukowe Wrocław 30
3 MULARSKI KRZYSZTOF Zespół Szkół Elektrycznych Włocławek 29
4 MADEJ MACIEJ Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 Opoczno 29
5 DEKOWSKI PAWEŁ Zespół Szkół Elektronicznych Bydgoszcz 28
6 ROGOWSKI KRZYSZTOF Technikum Informatyczne SCI Szczecin 27
7 SYGITOWICZ EDYTA Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Tomaszów Mazowiecki 26
8 STYBA MICHAŁ Zespół Szkół Elektronicznych Bydgoszcz 24
9 MACIEJEWSKA MIROSŁAWA Zespół Szkół Ekonomicznych Dębica 24
10 CZAJKOWSKI KACPER Zespół Szkół Elektronicznych Bydgoszcz 23
11 ANTAS MARIUSZ Zespół Szkół Mogilno 23
12 SIECZKA MARIUSZ Zespół Szkół Nr 1 Koszalin 23
13 KRÓL PAWEŁ Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych Cieszyn 22
14 WANKIEWICZ MARCIN Zespół Szkół Elektronicznych Bydgoszcz 21
15 KUJAWSKI PRZEMYSŁAW Zespół Szkół Ekonomicznych Dębica 21
16 BANAT KAROL Elektroniczne Zakłady Naukowe Wrocław 21
17 MRÓZ JAN Zespół Szkół Elektronicznych Bydgoszcz 20
18 KWASIGROCH KAMIL Zespół Szkół Elektronicznych Bydgoszcz 20
19 OŻGA WOJCIECH Zespół Szkół Mogilno 20
20 KOZACZUK PATRYK Zespół Szkół Nr 2 Żory 20
21 ZINKO ROKSANA  Zespół Szkół Ekonomiczno – Usługowych Bytów 20
22 KUŹNIK WIKTORIA Zespół Szkół Nr 1 Wieluń 20
23 FERDYNUS HANNA Zespół Szkół Ekonomicznych Opole 19
24 MACIEJEWSKI FILIP Zespół Szkół Mogilno 19
25 ROGALA ADRIAN Zespół Szkół Ekonomicznych Mielec  19
26 SZCZEPAŃSKI PAWEŁ Zespół Szkół Oborniki 19
27 WICZLING BARTŁOMIEJ Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kartuzy 18
28 OSTROWSKA ANNA Zespół Szkół Ekonomicznych Skarżysko - Kamienna 18
29 BULATOVIC NIKOLA Elektroniczne Zakłady Naukowe Wrocław 18
30 BIERNAT WIKTORIA Zespół Szkół Ekonomicznych Leszno 17
31  MULTAN BARTOSZ Zespół Szkół Elektrycznych Włocławek 16
32 CIOŁKIEWICZ ANNA Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 Opoczno 16
33 MARCZAK GABRIEL Zespół Szkół Ekonomicznych Radomsko 16
34 KOŁODZIEJ ELŻBIETA Zespół Szkół Ekonomicznych Brzeg 15
35 KAŁUŻA WIKTORIA Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych Cieszyn 15
36 KOWALSKI IWO Zespół Szkół Nr 2 Żory 15
37 ARNATOWSKA OLIWIA Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kartuzy 15
38 POZNAŃSKA OLIWIA Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 1 Kraków 15
39 PYRCZ MICHAŁ Zespół Szkół Chocianów 15
40 ŁACHUT MAGDALENA Zespół Szkół Ekonomicznych Mielec  14
41 TYCNER ŁUKASZ Zespół Szkół Ekonomicznych Leszno 14
42 KASPRZAK MICHAŁ Technikum Informatyczne SCI Szczecin 14
43 NIERUCHALSKA WIOLETTA Zespół Szkół Nr 1 Ostrzeszów 14
44 KĘDZIERSKI MIŁOSZ Zespół Szkół Mogilno 13
45 NOWAK NATALIA Zespół Szkół Mogilno 13
46 KONTOWICZ SYLWIA Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 Inowrocław 13
47 PIEKAR RAFAŁ Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych Cieszyn 13
48 LIPA MONIKA Zespół Szkół Ekonomicznych Dębica 13
49 ADAMCZYK SABINA Zespół Szkół Ekonomicznych Nowy Sącz 13
50 BATOR HONORATA Zespół Szkół Ekonomicznych Radomsko 13
51 PATEREK KAMILA Zespół Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych Wrocław 13
52 WALKOWICZ KAMIL Elektroniczne Zakłady Naukowe Wrocław 13
53 GRABOWSKA ROKSANA  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Bolesławiec 13
54  KILANOWSKI STANISŁAW Zespół Szkół Elektronicznych Bydgoszcz 12
55  KIKOSICKI ROBERT Zespół Szkół Elektrycznych Włocławek 12
56 DĄBROWSKA JOANNA Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych Bydgoszcz 12
57 JANKOWSKA PAULA Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Bydgoszcz 12
58 LOOK GRZEGORZ Zespół Szkół Ekonomicznych Grudziądz 12
59 CHACHURA SEBASTIAN Zespół Szkół Nr 2 Żory 12
60 GLUCKLICH ALEKSANDRA Zespół Szkół Nr 2 Żory 12
61 MACIEJ ZAWISTOWSKI Zespół Szkół Mechaniczno - Elektrycznych Bytom 12
62 PODGÓRSKI SZYMON Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych Elbląg 12
63 KABAŁA DAWID Zespół Szkół Ekonomicznych Skarżysko - Kamienna 12
64 ZDUN EWA Zespół Szkół Ekonomicznych Opole 11
65 PALLUS SANDRA Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Strzelce Opolskie 11
66 WIŚNIEWSKI KAMIL Zespół Szkół Samochodowych Bydgoszcz 11
67 BERG JAN Zespół Szkół Elektronicznych Bydgoszcz 11
68 RADKE KLAUDIA Zespół Szkół Nr 3 Kutno 11
69 KOZŁOWSKA EWA Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego Konin 11
70 FELIŃSKI SZYMON Zespół Szkół Nr 2 Nowy Tomyśl 11
71 WYCHOWAŁEK JACEK Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 Opoczno 11
72 MIŚTAL BARTŁOMIEJ Zespół Szkół Ekonomicznych Radom 11
73 LEPPERT NATALIA Zespół Szkół Chemicznych Bydgoszcz 10
74 LABUDA MARIUSZ Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 Inowrocław 10
75 CZERNEK PATRYCJA  Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych Cieszyn 10
76 POPERA ALEKSANDRA Zespół Szkół Ekonomicznych Mielec  10
77 GROŃ KATARZYNA Zespół Szkół Ekonomicznych Nowy Sącz 10
78 WÓJCIK EWELINA Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 Opoczno 10
79 SZTANDERA DAWID Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 Piotrków Trybunalski 10
80 KUSZA ALEKSANDRA Zespół Szkół Nr 1 Ostrzeszów 10
81 BAJDA MACIEJ Zespół Szkół Ekonomicznych Opole 9
82 BARTOSZAK KINGA Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych Bydgoszcz 9
83 BALCEROWSKI RADOSŁAW Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych Bydgoszcz 9
84 BOROWIAK MARCELINA Zespół Szkół Mogilno 9
85 BORKOWSKI SEBASTIAN Zespół Szkół Nr 2 Żory 9
86 SERKOWSKI BARTŁOMIEJ Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kartuzy 9
87 THIEL KLAUDIA Zespół Szkół Ekonomicznych Leszno 9
88 MILCZARCZYK WERONIKA Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 Opoczno 9
89 PAKUŁA KRZYSZTOF Zespół Szkół Nr 1 Wieluń 9
90 WILCZEK CYRYL Zespół Szkół Mogilno 8
91 LUBOCKA DARIA Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kartuzy 8
92 WALKUSZ ALEKSANDRA Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kartuzy 8
93 KOTARBA PIOTR Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 1 Kraków 8
94 JAWORSKI MACIEJ Technikum Informatyczne SCI Szczecin 8
95 MILEWSKI BARTOSZ Technikum Informatyczne SCI Szczecin 8
96 KŁOBUSZEWSKA ALEKSANDRA Zespół Szkół Nr 1 Ostrzeszów 8
97 NIEDWOROK KAMIL Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Strzelce Opolskie 7
98 SIEKIERKA NATALIA Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych Cieszyn 7
99 PAWLAK PAULINA CKZiU Technikum nr 1 Ekonomiczne Sosnowiec 7
100 WĘSIERSKI WITOLD Zespół Szkół Ekonomiczno – Usługowych Bytów 7
101 GRUDNOWSKA PAULINA Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kartuzy 7
102 STYPUŁA MARTA Zespół Szkół Ekonomicznych Nowy Sącz 7
103 CITAK PATRYCJA Zespół Szkół Ekonomicznych Nowy Sącz 7
104 WAWRZYNIAK KAMIL Zespół Szkół Ekonomicznych Leszno 7
105 SZYMCZAK ŁUKASZ Zespół Szkół Oborniki 7
106 SOBCZAK ADRIAN Zespół Szkół Nr 3 Kutno 6
107 SZOFER TOMASZ Zespół Szkół Nr 2 Nowy Tomyśl 6
108 PAWŁOWSKI HUBERT Zespół Szkół Ekonomicznych Radomsko 6
109 GODYLA KACPER Zespół Szkół Ekonomicznych Wrocław 6
110 MROZIEWICZ KRZYSZTOF Zespół Szkół Ekonomicznych Opole 5
111 KUSZ KACPER Zespół Szkół Nr 12 Bydgoszcz 5
112 MINGA ANNA Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Bydgoszcz 5
113 GOMOLA SANDRA Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych Cieszyn 5
114 KAMIŃSKI MACIEJ Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kartuzy 5
115 BENKOWSKA KINGA Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kartuzy 5
116 KUSKE ALICJA  Zespół Szkół Ekonomicznych Piła 5
117 BIAŁOBRZESKA BARBARA Zespół Szkół Nr 12 Bydgoszcz 4
118 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF Zespół Szkół Elektronicznych Bydgoszcz 4
119 STACHEL KINGA Zespół Szkół Budowlanych Bydgoszcz 4
120 BUCZYŃSKI KRZYSZTOF Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych Elbląg 4
121 ŻMUDZIŃSKI RADOSŁAW Zespół Szkół Nr 1 Koszalin 4
122 WLAZŁA SANDRA Zespół Szkół Nr 1 Wieluń 4
123 ZAWALSKI PIOTR Elektroniczne Zakłady Naukowe Wrocław 4
124 RÓŻYŃSKI MARCIN Zespół Szkół Samochodowych Bydgoszcz 3
125 GÓRECKI FILIP Zespół Szkół Nr 12 Bydgoszcz 3
126 KAMIL NOWAK Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 Inowrocław 3
127 KŁÓSKO JUSTYNA Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych Cieszyn 3
128 DRABINIOK IWONA Zespół Szkół Ekonomicznych Wodzisław Śl. 3
129 WOLAK KINGA Zespół Szkół Ekonomicznych Dębica 3
130 KOS ANGELIKA Zespół Szkół Ekonomicznych Dębica 3
131 JANÓR WIOLETTA Zespół Szkół Ekonomicznych Nowy Sącz 3
132 RYMARKIEWICZ MAREK Zespół Szkół Ekonomicznych Piła 3
133 ŻYŁA SZYMON Zespół Szkół Oborniki 3
134 SZCZEPAŃSKA ALEKSANDRA Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych Otwock 3
135 BRZEZKI WOJCIECH Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 Opoczno 3
136 BOKSA TOMASZ Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 Piotrków Trybynalski 3
137 WYBIERAŁA KATARZYNA Zespół Szkół Milicz 3
138 RÓG DOMINIK Zespół Szkół Chocianów 3
139 NOWAK PAWEŁ Zespół Szkół Samochodowych Bydgoszcz 2
140 STASZEWSKI KRZYSZTOF Zespół Szkół Nr 12 Bydgoszcz 2
141 STODOLAK KACPER Zespół Szkół Mogilno 2
142 LEWANDOWSKA NATALIA Zespół Szkół Ekonomiczno – Handlowych Żnin 2
143 SYJUD JULIAN Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych Cieszyn 2
144 PUPKA LIPIŃSKI KEWIN Zespół Szkół Ekonomiczno – Usługowych Bytów 2
145 BOJANOWSKA ANETA Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kartuzy 2
146 CZAJA EDYTA Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kartuzy 2
147 JĘDRZEJEWSKA NATALIA Zespół Szkół Nr 1 Koszalin 2
148 KASZYŃSKA DOMINIKA Zespół Szkół Nr 3 Kutno 2
149 PORĘBSKA MAŁGORZATA Zespół Szkół Ekonomicznych Nowy Sącz 2
150 WESELSKI MATEUSZ Zespół Szkół Nr 2 Nowy Tomyśl 2
151 JANKOWSKI GRZEGORZ Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Strzelce Opolskie 1
152 MACEK MARCIN Zespół Szkół Ekonomicznych Brzeg 1
153 KUJAWSKI JAKUB Zespół Szkół Samochodowych Bydgoszcz 1
154 WESOŁOWSKI DAMIAN Zespół Szkół Samochodowych Bydgoszcz 1
155 KĘSKA TYMOTEUSZ Zespół Szkół Nr 12 Bydgoszcz 1
156  GOŚCIŃSKI ERYK Zespół Szkół Elektrycznych Włocławek 1
157 JAGIELSKI SZYMON Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych Bydgoszcz 1
158 STEFAŃSKA KAROLINA Zespół Szkół Gastronomicznych 85-066 Bydgoszcz 1
159 KAŹMIEROWSKI JAKUB Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Bydgoszcz 1
160 BRZEZINKA MARTYNA Zespół Szkół Ekonomicznych Wodzisław Śl. 1
161 KNIZICKI MICHAŁ Zespół Szkół Samochodowych Gdańsk 1
162 GRUNWALD ARKADIUSZ Zespół Szkół Samochodowych Gdańsk 1
163 BYCZKOWSKA TERESA Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kartuzy 1
164 BUCIOR SZYMON Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kartuzy 1
165 STOLARSKI KEWIN Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego Konin 1
166 HALASZ MIKOŁAJ Zespół Szkół Nr 2 Nowy Tomyśl 1
167 BĄK JAKUB Zespół Szkół Nr 2 Nowy Tomyśl 1
168 BEYER DOMINIKA Zespół Szkół Nr 2 Nowy Tomyśl 1
169 PALUS IZABELA Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 Opoczno 1
170 DYBAŁA BARTOSZ Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 Piotrków Trybynalski 1
171 PAŁKA PRZEMYSŁAW Zespół Szkół Ekonomicznych Wrocław 1
172 KWAŚNY FILIP Zespół Szkół Nr 1 Ostrzeszów 1
173 GRYNIUK MACIEJ Zespół Szkół Chocianów 1
174 KOWAL MARCIN Zespół Szkół Samochodowych Bydgoszcz 0
175 GRUBA WOJCIECH Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych Cieszyn 0
176 LESZKA DAMIAN Zespół Szkół Samochodowych Gdańsk 0
177 ZAWALICH IWONA Zespół Szkół Nr 1 Koszalin 0
178 PIOSIK ALICJA Zespół Szkół Nr 2 Nowy Tomyśl 0
179 KOLECKI WOJCIECH Zespół Szkół Nr 2 Nowy Tomyśl 0
180 DREWICZ EWELINA Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych Otwock 0
181 CULIC ANNA Zespół Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych Wrocław 0
182 SĘKALSKI WOJCIECH Zespół Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych Wrocław 0
183 TARNOWSKI BARTOSZ Zespół Szkół Ekonomicznych Wrocław 0
184 TYC SZYMON Zespół Szkół Nr 1 Ostrzeszów 0
185 DOMAŃSKA ANITA  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Bolesławiec 0
186 ZIARNEK PAULINA Zespół Szkół Budowlanych Bydgoszcz nb
187 KARNAS ANNA Zespół Szkół Ekonomicznych Rzeszów nb
188 WRÓBEL NATALIA Zespół Szkół Ekonomicznych Rzeszów nb
189 SZELIGA ANETA Zespół Szkół Ekonomicznych Mielec  nb
190 KOZŁOWSKI ŁUKASZ Zespół Szkół Samochodowych Gdańsk nb
191 GROŃ URSZULA Zespół Szkół Ekonomicznych Nowy Sącz nb
192 MASTALSKA MAŁGORZATA Zespół Szkół Ekonomicznych Nowy Sącz nb
193 SMYKOWSKI PATRYK Zespół Szkół Milicz nb
194 KAROLCZYK ALEKSANDRA  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Bolesławiec nb
195 DZEDZEJ KLAUDIA  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Bolesławiec nb
196 STROJEK KATARZYNA  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Bolesławiec nb