Aktualności
OWiUHM
TWiUHM
Euklides
Stowarzyszenie

Przedstawiamy wyniki etapu rejonowego XV Konkursu Matematycnzego Euklides. Do finału zakwalifikowali się uczestnicy, którzy uzyskali 13pkt. i więcej.

BRZEG

   

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

Wynik

 

1

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Kościuszki 43

45-063 Opole

1

PAMPUCH MARTIN

16

 

2

KOLENDA DAWID

14

 

3

SORDON EMILIA

nb

 

2

Zespół Szkół Mechanicznych

ul. Pułaskiego 10

46-100 Namysłów

4

WYSPIAŃSKI GEZEGORZ

3

 

5

KUROWSKA NATALIA

2

 

6

CHAŁUPKA KAROLINA

2

 
 

Zespół Szkół Nr 3

ul. Sławięcicka 79

47-230 Kędzierzyn Koźle

7

GRZESIK ADAM

8

 

8

WOLNY JULIA

8

 

3

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

ul. Powstańców Śląskich 3

47-100 Strzelce Opolskie

9

SZKLARZ MONIKA

4

 

4

Zespół Szkół Ekonomicznych

Pl. Sikorskiego 1

48-300 Nysa

10

RECZEK DAWID

   

5

 

5

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Jana Pawła II 28

49-300 Brzeg

11

MIKINA GRZEGORZ

14

 

12

ADAMOWSKA ŻANETA

6

 

13

LISIECKI IRENEUSZ

4

 

14

SZULAR ROKSANA

3

 

15

KOŁODZIEJ ELŻBIETA

4

 
               

BYDGOSZCZ ZSS

   

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

Wynik

 

1

Zespół Szkół Samochodowych

ul. Powstańców Wielkopolskich 63

85-090 Bydgoszcz

1

LEWANDOWSKI KRZYSZTOF

5

 

2

JACKOWSKI JAN

nb

 

3

WITCZAK ŁUKASZ

3

 
 

2

Zespół Szkół Chemicznych

ul. Łukasiewicza 3

85-821 Bydgoszcz

4

MARER WALDEMAR

11

 

5

DUDEK MACIEJ

3

 

6

ZWOLIŃSKA ANGELIKA

5

 

3

Zespół Szkół Gastronomicznych

ul. Konarskiego 5

85-066 Bydgoszcz

7

WEŁNICKI GRZEGORZ

8

 

8

PACHOLSKA KATARZYNA

7

 

9

MASIAKOWSKA KAMILA

4

 

4

Zespół Szkół Budowlanych

ul. Pestalozziego 18

85-095 Bydgoszcz

10

GOŁASZEWSKA ANNA

7

 

11

KUBERACKI ANDRZEJ

11

 

12

SZERWIŃSKA IZABELA

17

 
 

5

Zespół Szkół Nr 12

ul Stawowa 41

85-323 Bydgoszcz

13

JANIK ADRIAN

21

 

14

CZOP WOJCIECH

6

 

15

DALECKI MIKOŁAJ

6

 

16

SOKOŁOWSKI ŁUKASZ

4

 

7

Zespół Szkół Elektrycznych

ul. Toruńska 77/83

87-800 Włocławek

17

GRZELAK SZYMON

25

 

18

ZIÓŁKOWSKI KAMIL

7

 

19

WILCZYŃSKI FILIP

7

 

20

HOŁTYN PATRYK

8

 

21

STAWICKI PATRYK

3

 

22

KOWALEWSKI ŁUKASZ

11

 
               

BYDGOSZCZ ZSE-A

   

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

Wynik

 

1

Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych

Gajowa 98

85-717 Bydgoszcz

1

REMUS SANDRA

20

 

2

MARCZYŃSKA ANNA

7

 

3

NOWACKI JAKUB

3

 

4

Zespół Szkół Elektronicznych

ul. M. Karłowicza 20

85-092 Bydgoszcz

4

PIJAWSKI ŁUKASZ

20

 

5

MICHALAK KRZYSZTOF

12

 

6

CIESIELSKI MATEUSZ

15

 

7

STERMA MACIEJ

13

 

8

PĘCZEK PAWEŁ

12

 

9

BRZOZOWSKI RADOSŁAW

25

 

2

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Konarskiego 39

86-300 Grudziądz

10

RAKOWSKA KAROLINA

4

 

11

ŻUCHOWSKA HANNA

4

 

12

SZYMAN ANITA

6

 

13

WOLANT MALWINA

3

 

14

SZYDŁOWSKA AGNIESZKA

4

 

3

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4

ul. Józefa Krzymińskiego 8

88-100 Inowrocław

15

WODNIAK KRYSTIAN

11

 

3

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

ul. Narutowicza 34

88-100 Inowrocław

16

DRZEWUCKI BARTOSZ

14

 

17

NOWAKOWSKI PATRYK

9

 

5

Zespół Szkół

ul. Dworcowa 9

88-300 Mogilno

18

PIECHULSKI DAMIAN

12

 
 

19

KUJAWSKI ŁUKASZ

13

 

20

POLCYN WOJCIECH

11

 

21

GAJEWSKI PIOTR

5

 

22

WAŃKOWSKI PIOTR

11

 

23

FICER JAKUB

12

 

24

FICER BARTOSZ

10

 

25

BUBAK MONIKA

9

 
               

CIESZYN

   

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

Wynik

 

1

Zespół Szkół Nr 3

ul. Wojska Polskiego 13

34-100 Wadowice

1

KOZIK EWELINA

6

 

2

WILK ANNA

5

 

2

Zespół Szkół Mechaniczno-Elektronicznych

pl. Jana III Sobieskiego 1

41-902 Bytom

3

PYREK MARCIN

5

 
 
 

3

Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych

Pl. Londzina 3

43-400 Cieszyn

4

STOJEK ALEKSANDRA

5

 

5

SŁOWIENA DAWID

2

 

6

BĄCZEK SZYMON

8

 

7

STRACH AGNIESZKA

4

 

8

ŁATA PAULINA

0

 

9

GANIEK RAFAŁ

4

 

4

Zespół Szkół Nr 2

ul. Boryńska 2

44-240 Żory

10

PĘKALA MONIKA

20

 

11

ZAWADZKI PIOTR

6

 

12

GAŁASZEK KRYSTIAN

4

 

5

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Szkolna 1

44-300 Wodzisław Śl.

13

SIEDLACZEK JUSTYNA

9

 

14

SZOTEK DARIA

8

 

15

BUKO SYLWIA

7

 

16

PIECHACZEK KATARZYNA

5

 
               

DĘBICA

   

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

Wynik

 

1

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Hoffmanowej 13

35-016 Rzeszów

1

ATAMAN KAMIL

8

 

2

KRAWCZYK MATEUSZ

15

 

3

KRÓL AGATA

11

 

4

REJMAN MARTA

12

 

5

WIOLETTA KACZOR

7

 

2

Zespół Szkół Nr 3

ul. Farna 10

37-100 Łańcut

6

KLUZ DOMINIK

8

 

7

PIEKARZ PIOTR

9

 

3

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Ogrodowa 20

39-200 Dębica

8

ŁĄCZAK MARTA

13

 

9

TROJAN SYLWIA

8

 

10

WOLAK ALICJA

6

 

4

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Warszawska 1

39-300 Mielec

11

ADAMCZYK MAGDALENA

21

 

12

CZAJA KAROLINA

3

 

13

SOŁOWSKA DARIA

13

 

14

SZKUTNIK MONIKA

4

 

15

SZOSTEK MAREK

10

 
               

KARTUZY

   

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

Wynik

 

1

Zespół Szkół Ekonomiczno - Rolniczych

ul. Derdowskiego 3

77-100 Bytów

1

BRZESKA PATRYCJA

7

 

2

DEPKA PRĄDZINSKI SZYMON

7

 

3

JAKUBEK DANIEL

6

 

2

Zespół Szkół Samochodowych

ul. Elbląska 54/64

80-724 Gdańsk

4

CHMIELEWSKI MACIEJ

nb

 

5

KLAWIKOWSKI ROBERT

2

 

6

LIPSKI ADRIAN

1

 

7

MALISZEWSKI PIOTR

4

 

8

ZIMNY MARCIN

3

 

3

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących

ul. Wzgórze Wolności 3

83-300 Kartuzy

9

BACH JULITA

5

 

10

ŁUKOWICZ KAMIL

4

 

11

STEFANOWSKI ADAM

5

 

12

MIELEWCZYK KATARZYNA

8

 

13

OSTOJA-LNISKA BEATA

10

 

14

KOSTUCH EWA

4

 

15

CIEROCKI PAWEŁ

9

 

16

JERECZEK DAWID

6

 

17

CYMERMAN KINGA

6

 

18

TRYBOWSKA ANITA

10

 

19

GÓRNY KRZYSZTOF

10

 

20

HINCA BARBARA

4

 

21

PAWELCZYK MALWINA

3

 

22

STENCEL JUSTYNA

3

 

23

OKRÓJ MARTA

4

 
               

KIELCE

   

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

Wynik

 

1

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Powstańców Warszawy 11

26-110 Skarżysko-Kamienna

1

KRZESZOWSKI KRZYSZTOF

3

 

2

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

ul. Kossaka 1a

26-300 Opoczno

2

PAZUREK PRZEMYSŁAW

17

 

3

GAWĘDA MICHAŁ

7

 

4

WROŃSKI MICHAŁ

8

 

5

SZAŁAS ŁUKASZ

8

 

3

Zespół Szkół

ul. Kościuszki 39

26-500 Szydłowiec

6

JANIEWSKI KONRAD

4

 

7

JODŁA MATEUSZ

6

 

8

KUŹDUB PATRYK

3

 

9

PRASEK SŁAWOMIR

2

 
               

KOSZALIN

   

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

Wynik

 

1

Zespół Szkół Nr 1

ul. W. Andersa 30

75-626 Koszalin

1

KAMIŃSKA SYLWIA

6

 

2

RATAJCZYK ALEKSANDER

6

 

3

WOJTYNIAK DAGMARA

nb

 

4

ŻEGNAŁEK PRZEMYSŁAW

9

 

2

Zespół Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich

ul. Łopuskiego 13

78-100 Kołobrzeg

5

MACKO BARTOSZ

4

 

6

PILCH KAROLINA

6

 

7

OŚWIĘCIMSKA PATRYCJA

7

 
               

KUTNO

   

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

Wynik

 

1

Zespół Szkół nr 3

ul. T. Kościuszki 24

99-300 Kutno

1

SOBCZAK KINGA

4

 

2

SOBCZAK ALEKSANDRA

6

 

3

LADORUCKA GABRIELA

3

 

2

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego

ul. Wodna 1

62-500 Konin

4

SZUSTAKOWSKA MARLENA

5

 
               

LUBLIN

   

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

Wynik

 

1

Zespół Szkół Nr 1

ul. Podwale 11

20-117 Lubllin

1

ZIĘBOWICZ PIOTR

14

 

2

GOŁACKA JULITA

7

 

3

BRZOZA KAROLINA

3

 

4

DĄBROWSKI PAWEŁ

nb

 

5

AUGUSTYNIAK AGNIESZKA

9

 

6

KOPER KLAUDIA

3

 

7

PAŁKA MICHAŁ

5

 

8

BOCHRA MARTYNA

5

 

9

KRÓLIK ANNA

6

 

10

ŁUKOMSKI MATEUSZ

3

 
               

NOWY SĄCZ

   

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

Wynik

 

1

Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 1

ul. Kapucyńska 2

31-113 Kraków

1

KOLASA JULIA

4

 

2

KOTRA ANETA

4

 

2

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Grodzka 34

33-300 Nowy Sącz

3

DĄBROWSKA EWELINA

8

 

4

DUTKA KLAUDIA

6

 

5

HEBDA JOANNA

9

 

6

MAGIERA MAGDALENA

13

 

7

OLEŚ JOLANTA

12

 

8

PAMUŁA ARKADIUSZ

15

 

9

TALAR PATRYCJA

9

 
               

NOWY TOMYŚL

   

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

Wynik

 

1

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Poniatowskiego 2

64-100 Leszno

1

KONIECZNY PATRYK

17

 

2

Zespół Szkół Nr 2

ul. E. Sczanieckiej 1

64-300 Nowy Tomyśl

2

JACKOWSKI PATRYK

10

 

3

KWIATKOWSKI ARTUR

11

 

4

MAĆKOWIAK EMIL

12

 

5

MIARKA TOMASZ

6

 

6

STANKOWIAK MIKOŁAJ

9

 
               

OLSZTYN

   

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

Wynik

 

1

Zespół Szkół Ekonomiczno - Handlowych

ul. Paderewskiego 10/12

10-314 Olsztyn

1

WITKOWSKI RAFAŁ

2

 

2

Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych w Elblągu

ul. Rycerska 2

82 - 300 Elbląg

2

CZAPLIŃSKI MICHAŁ

9

 

3

Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. M. Kopernika 16

18-400 Łomża

3

ADAMOWSKA MARIA

12

 

4

DZIEMIŃSKA ANETA

14

 

5

KORZEP KAMILA

8

 

6

SARNACKA KLAUDIA

8

 
               

SZCZECIN

   

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

Wynik

 

1

Technikum Informatyczne SCI

ul. Mazowiecka 13

70-526 Szczecin

1

BOHDZIUL ALEKSY

13

 

2

DĄBROWA WOJCIECH

3

 

3

DRZEWICZ KACPER

12

 

4

GOŁĘBIOWSKI RAFAŁ

20

 

5

GÓRZYŃSKI KACPER

4

 

6

KUBICKI PAWEŁ

3

 

7

MOSZCZYŃSKI MATEUSZ

4

 

8

PACANOWSKI OLAF

4

 

9

ŚMIEJA PRZEMYSŁAW

9

 

10

TŁUSTY KACPER

4

 
               

SZCZECINEK

   

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

Wynik

 

1

Zespół Szkół Technicznych

ul. Koszalińska 2

77-300 Człuchów

1

PASZKIEWICZ BARTOSZ

nb

 

2

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Sikorskiego 18a

64-920 Piła

2

STOLARCZYK KAMIL

6

 

3

Zespół Szkół Nr 2

ul. 1 Maja 22

78-400 Szczecinek

3

BYCZKIEWICZ SZYMON

4

 
               

WIELUŃ

   

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

Wynik

 

1

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Przedborska 39/41

97-500 Radomsko

1

KOPER MAŁGORZATA

3

 

2

BEŚKA MARCIN

4

 

3

KAŁUŻA PATRYCJA

3

 

4

WOLDAN MARTA

10

 

4

Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych

ul. Narutowicza 12

97-500 Radomsko

5

BILECKI DOMINIK

2

 

6

CIASTKO DAWID

5

 

7

ORPEL MIKOŁAJ

9

 

2

Zespół Szkół Nr 1

ul. Wojska Polskiego 32

98-300 Wieluń

8

MARCINKOWSKI KONRAD

13

 

9

STĘPIEŃ DARIA

9

 

10

WALKOWIAK SYLWIA

4

 

11

OWCZAREK PATRYCJA

11

 

12

WALKOWIAK AGNIESZKA

5

 

13

BARTOSZEK PIOTR

7

 

14

GRADOWSKI TADEUSZ

10

 

15

BOŻEK BŁAŻEJ

9

 

16

KORBACZYŃSKA JUSTYNA

6

 

17

GAŁĄSZCZAK ELIZA

4

 

18

ZAJĄC DAMIAN

5

 

19

SOBCZAK KRZYSZTOF

2

 
               

WROCŁAW

   

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

Wynik

 

1

Zespół Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych

ul. Worcella 3

50-448 Wrocław

1

SCHMIDT ANNA

6

 

2

ANDRZEJEWSKI KAMIL

0

 

3

WIECZOREK TOMASZ

2

 

4

ZAWISTOWSKI MARIUSZ

4

 

5

NARKIEWICZ ADAM

8

 

6

BORKOWSKI DAWID

16

 

7

TATAREK DANIEL

5

 

8

MYŚLIWIEC KRZYSZTOF

3

 

2

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Drukarska 50

53-312 Wrocław

9

POSZWA KLAUDIA

2

 

10

BRZOZOWSKA KLAUDIA

4

 

3

Elektroniczne Zakłady Naukowe

ul. Braniborska 57

53-680 Wrocław

11

CZECH DOMINIK

23

 

12

ŁAZARSKI TOMASZ

21

 

13

MĄKA TOMASZ

12

 

14

BARAŃSKI JĘDRZEJ

8

 

15

WŁADYKA JAN

8

 

16

WOJNAROWICZ MACIEJ

6

 

4

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

ul. Słowackiego 4

57-500 Bystrzyca Kłodzka

17

WARZYCHA KLAUDIA

nb

 

18

SOŁODUCHA ALEKSANDRA

nb

 

5

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych

ul. Komuny Paryskiej 6

59-700 Bolesławiec

19

GÓRECKA EWA

10

 

20

WĄCZYNA NATALIA

1

 

21

SZCZYPTA JOLANTA

5

 

22

NADZIEJA AGNIESZKA

9

 

6

Zespół Szkół Nr 1

ul. Gen. Sikorskiego 9

63-500 Ostrzeszów

23

CIEPLIK KATARZYNA

6

 

24

BAŚ PATRYCJA

12

 

25

ZAGROBELNA MONIKA

9

 

26

JAKUBCZAK ANNA

14

 

27

MIELNIK MARCIN

6

 

28

MONDRZEJEWSKA KINGA

5

 

29

GRABOWSKA KINGA

6

 

30

JORKÓW MONIKA

6

 

7

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

ul. Sienkiewicza 25

63-600 Kępno

31

NAWROT MATEUSZ

nb

 

32

MUSIAŁA MATEUSZ

nb

 

8

Zespół Szkół Zawodowych

ul. 1 Maja 1a

56-120 Brzeg Dolny

33

MROCZEK DARIUSZ

6

 

34

TARGOWICZ RADOSŁAW

4

 

35

TRACZEWSKI DAWID

5