Aktualności
OWiUHM
TWiUHM
Euklides
Stowarzyszenie

BRZEG

 

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

kod

 

1

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Kościuszki 43

45-063 Opole

1

PAMPUCH MARTIN

14V9

 

2

KOLENDA DAWID

HI30

 

3

SORDON EMILIA

I5KQ

 

2

Zespół Szkół Mechanicznych

ul. Pułaskiego 10

46-100 Namysłów

4

WYSPIAŃSKI GEZEGORZ

IFLF

 

5

KUROWSKA NATALIA

IZ50

 

6

CHAŁUPKA KAROLINA

GG5H

 
 

Zespół Szkół Nr 3

ul. Sławięcicka 79

47-230 Kędzierzyn Koźle

7

GRZESIK ADAM

P8Y6

 

8

WOLNY JULIA

ZV04

 

3

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

ul. Powstańców Śląskich 3

47-100 Strzelce Opolskie

9

SZKLARZ MONIKA

J0SE

 

4

Zespół Szkół Ekonomicznych

Pl. Sikorskiego 1

48-300 Nysa

10

RECZEK DAWID

FR5U

 
 

5

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Jana Pawła II 28

49-300 Brzeg

11

MIKINA GRZEGORZ

NRKA

 

12

ADAMOWSKA ŻANETA

2UZ2

 

13

LISIECKI IRENEUSZ

2Z7S

 

14

SZULAR ROKSANA

309L

 

15

KOŁODZIEJ ELŻBIETA

1OH3

 
               

BYDGOSZCZ ZSS

 

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

kod

 

1

Zespół Szkół Samochodowych

ul. Powstańców Wielkopolskich 63

85-090 Bydgoszcz

1

LEWANDOWSKI KRZYSZTOF

275K

 

2

JACKOWSKI JAN

5RT6

 

3

WITCZAK ŁUKASZ

7YTR

 
 

2

Zespół Szkół Chemicznych

ul. Łukasiewicza 3

85-821 Bydgoszcz

4

MARER WALDEMAR

1QWS

 

5

DUDEK MACIEJ

5K95

 

6

ZWOLIŃSKA ANGELIKA

587X

 

3

Zespół Szkół Gastronomicznych

ul. Konarskiego 5

85-066 Bydgoszcz

7

WEŁNICKI GRZEGORZ

4LX0

 

8

PACHOLSKA KATARZYNA

6XOI

 

9

MASIAKOWSKA KAMILA

GF3E

 

4

Zespół Szkół Budowlanych

ul. Pestalozziego 18

85-095 Bydgoszcz

10

GOŁASZEWSKA ANNA

3L8H

 

11

KUBERACKI ANDRZEJ

3VJD

 

12

SZERAWIŃSKA IZABELA

46YV

 
 

5

Zespół Szkół Nr 12

ul Stawowa 41

85-323 Bydgoszcz

13

JANIK ADRIAN

4GT3

 

14

CZOP WOJCIECH

2FGR

 

15

DALECKI MIKOŁAJ

Y9RI

 

16

SOKOŁOWSKI ŁUKASZ

63HK

 

7

Zespół Szkół Elektrycznych

ul. Toruńska 77/83

87-800 Włocławek

17

GRZELAK SZYMON

9T56

 

18

ZIÓŁKOWSKI KAMIL

9TP5

 

19

WILCZYŃSKI FILIP

DCJD

 

20

HOŁTYN PATRYK

DG6O

 

21

STAWICKI PATRYK

4BV2

 

22

KOWALEWSKI ŁUKASZ

U3WT

 
               

BYDGOSZCZ ZSE-A

 

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

kod

 

1

Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych

Gajowa 98

85-717 Bydgoszcz

1

REMUS SANDRA

6ZB7

 

2

MARCZYŃSKA ANNA

710U

 

3

NOWACKI JAKUB

72QZ

 

4

Zespół Szkół Elektronicznych

ul. M. Karłowicza 20

85-092 Bydgoszcz

4

PIJAWSKI ŁUKASZ

353E

 

5

MICHALAK KRZYSZTOF

35LK

 

6

CIESIELSKI MATEUSZ

372P

 

7

STERMA MACIEJ

3CLC

 

8

PĘCZEK PAWEŁ

3E8N

 

9

BRZOZOWSKI RADOSŁAW

3FO7

 

2

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Konarskiego 39

86-300 Grudziądz

10

RAKOWSKA KAROLINA

7T9D

 

11

ŻUCHOWSKA HANNA

TR43

 

12

SZYMAN ANITA

VV7U

 

13

WOLANT MALWINA

23B9

 

14

SZYDŁOWSKA AGNIESZKA

7WM6

 

3

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4

ul. Józefa Krzymińskiego 8

88-100 Inowrocław

15

WODNIAK KRYSTIAN

548D

 

3

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5

ul. Narutowicza 34

88-100 Inowrocław

16

DRZEWUCKI BARTOSZ

BO72

 

17

NOWAKOWSKI PATRYK

A3P1

 

5

Zespół Szkół

ul. Dworcowa 9

88-300 Mogilno

18

PIECHULSKI DAMIAN

5AAG

 
 

19

KUJAWSKI ŁUKASZ

5BDH

 

20

POLCYN WOJCIECH

DH4U

 

21

GAJEWSKI PIOTR

DL1D

 

22

WAŃKOWSKI PIOTR

NI85

 

23

FICER JAKUB

Y7RX

 

24

FICER BARTOSZ

Y9D0

 

25

BUBAK MONIKA

Z7TN

 
               

CIESZYN

 

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

kod

 

1

Zespół Szkół Nr 3

ul. Wojska Polskiego 13

34-100 Wadowice

1

KOZIK EWELINA

BRZH

 

2

WILK ANNA

C8N0

 

2

Zespół Szkół Mechaniczno-Elektronicznych

pl. Jana III Sobieskiego 1

41-902 Bytom

3

PYREK MARCIN

63IO

 
 
 

3

Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych

Pl. Londzina 3

43-400 Cieszyn

4

STOJEK ALEKSANDRA

N30P

 

5

SŁOWIENA DAWID

RTFD

 

6

BĄCZEK SZYMON

E43R

 

7

STRACH AGNIESZKA

FDSD

 

8

ŁATA PAULINA

BTB2

 

9

GANIEK RAFAŁ

697G

 

4

Zespół Szkół Nr 2

ul. Boryńska 2

44-240 Żory

10

PĘKALA MONIKA

83PP

 

11

ZAWADZKI PIOTR

5TN3

 

12

GAŁASZEK KRYSTIAN

83X7

 

5

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Szkolna 1

44-300 Wodzisław Śl.

13

SIEDLACZEK JUSTYNA

844U

 

14

SZOTEK DARIA

ZXJF

 

15

BUKO SYLWIA

ZZMO

 

16

PIECHACZEK KATARZYNA

849W

 
               

DĘBICA

 

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

kod

 

1

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Hoffmanowej 13

35-016 Rzeszów

1

ATAMAN KAMIL

875B

 

2

KRAWCZYK MATEUSZ

HHGT

 

3

KRÓL AGATA

6YGB

 

4

REJMAN MARTA

877M

 

5

WIOLETTA KACZOR

949K

 

2

Zespół Szkół Nr 3

ul. Farna 10

37-100 Łańcut

6

KLUZ DOMINIK

333G

 

7

PIEKARZ PIOTR

9K9Z

 

3

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Ogrodowa 20

39-200 Dębica

8

ŁĄCZAK MARTA

N5XW

 

9

TROJAN SYLWIA

56TY

 

10

WOLAK ALICJA

AOLV

 

4

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Warszawska 1

39-300 Mielec

11

ADAMCZYK MAGDALENA

B7QV

 

12

CZAJA KAROLINA

91D4

 

13

SOŁOWSKA DARIA

B8BO

 

14

SZKUTNIK MONIKA

BAWH

 

15

SZOSTEK MAREK

YE6J

 
               

KARTUZY

 

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

kod

 

1

Zespół Szkół Ekonomiczno - Rolniczych

ul. Derdowskiego 3

77-100 Bytów

1

BRZESKA PATRYCJA

YQOF

 

2

DEPKA PRĄDZINSKI SZYMON

3VV4

 

3

JAKUBEK DANIEL

YU7S

 

2

Zespół Szkół Samochodowych

ul. Elbląska 54/64

80-724 Gdańsk

4

CHMIELEWSKI MACIEJ

CCXD

 

5

KLAWIKOWSKI ROBERT

GR5T

 

6

LIPSKI ADRIAN

AZ2W

 

7

MALISZEWSKI PIOTR

34FE

 

8

ZIMNY MARCIN

FASD

 

3

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących

ul. Wzgórze Wolności 3

83-300 Kartuzy

9

BACH JULITA

F702

 

10

ŁUKOWICZ KAMIL

99K8

 

11

STEFANOWSKI ADAM

GB4R

 

12

MIELEWCZYK KATARZYNA

UH65

 

13

OSTOJA-LNISKA BEATA

5RFV

 

14

KOSTUCH EWA

62FT

 

15

CIEROCKI PAWEŁ

9X74

 

16

JERECZEK DAWID

MN87

 

17

CYMERMAN KINGA

43RD

 

18

TRYBOWSKA ANITA

4WED

 

19

GÓRNY KRZYSZTOF

9LO3

 

20

HINCA BARBARA

9YES

 

21

PAWELCZYK MALWINA

A1LR

 

22

STENCEL JUSTYNA

A392

 

23

OKRÓJ MARTA

FHI5

 
               

KIELCE

 

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

kod

 

1

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Powstańców Warszawy 11

26-110 Skarżysko-Kamienna

1

KRZESZOWSKI KRZYSZTOF

G1A4

 

2

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

ul. Kossaka 1a

26-300 Opoczno

2

PAZUREK PRZEMYSŁAW

WQS3

 

3

GAWĘDA MICHAŁ

DFG4

 

4

WROŃSKI MICHAŁ

SD4A

 

5

SZAŁAS ŁUKASZ

REQ3

 

3

Zespół Szkół

ul. Kościuszki 39

26-500 Szydłowiec

6

JANIEWSKI KONRAD

C955

 

7

JODŁA MATEUSZ

G39J

 

8

KUŹDUB PATRYK

JYT6

 

9

PRASEK SŁAWOMIR

JJ7T

 
               

KOSZALIN

 

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

kod

 

1

Zespół Szkół Nr 1

ul. W. Andersa 30

75-626 Koszalin

1

KAMIŃSKA SYLWIA

LR5I

 

2

RATAJCZYK ALEKSANDER

LK87

 

3

WOJTYNIAK DAGMARA

7Y67

 

4

ŻEGNAŁEK PRZEMYSŁAW

MEL1

 

2

Zespół Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich

ul. Łopuskiego 13

78-100 Kołobrzeg

5

MACKO BARTOSZ

MJ39

 

6

PILCH KAROLINA

PP8U

 

7

OŚWIĘCIMSKA PATRYCJA

S2BC

 
               

KUTNO

 

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

kod

 

1

Zespół Szkół nr 3

ul. T. Kościuszki 24

99-300 Kutno

1

SOBCZAK KINGA

5F3K

 

2

SOBCZAK ALEKSANDRA

5I4V

 

3

LADORUCKA GABRIELA

54NT

 

2

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego

ul. Wodna 1

62-500 Konin

4

SZUSTAKOWSKA MARLENA

8HH8

 
               

LUBLIN

 

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

kod

 

1

Zespół Szkół Nr 1

ul. Podwale 11

20-117 Lubllin

1

ZIĘBOWICZ PIOTR

DA2X

 

2

GOŁACKA JULITA

DR7V

 

3

BRZOZA KAROLINA

E227

 

4

DĄBROWSKI PAWEŁ

G3Q7

 

5

AUGUSTYNIAK AGNIESZKA

G6A2

 

6

KOPER KLAUDIA

NHZ5

 

7

PAŁKA MICHAŁ

KLV9

 

8

BOCHRA MARTYNA

NBH4

 

9

KRÓLIK ANNA

89NG

 

10

ŁUKOMSKI MATEUSZ

YT5G

 
               

NOWY SĄCZ

 

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

kod

 

1

Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 1

ul. Kapucyńska 2

31-113 Kraków

1

KOLASA JULIA

8WE4

 

2

KOTRA ANETA

8Z9U

 

2

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Grodzka 34

33-300 Nowy Sącz

3

DĄBROWSKA EWELINA

936Y

 

4

DUTKA KLAUDIA

77YT

 

5

HEBDA JOANNA

875T

 

6

MAGIERA MAGDALENA

YU6T

 

7

OLEŚ JOLANTA

L59T

 

8

PAMUŁA ARKADIUSZ

LFRB

 

9

TALAR PATRYCJA

OGAG

 
               

NOWY TOMYŚL

 

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

kod

 

1

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Poniatowskiego 2

64-100 Leszno

1

KONIECZNY PATRYK

P28C

 

2

Zespół Szkół Nr 2

ul. E. Sczanieckiej 1

64-300 Nowy Tomyśl

2

JACKOWSKI PATRYK

Q4BW

 

3

KWIATKOWSKI ARTUR

UU6T

 

4

MAĆKOWIAK EMIL

Q5CT

 

5

MIARKA TOMASZ

QYLL

 

6

STANKOWIAK MIKOŁAJ

R65P

 
               

OLSZTYN

 

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

kod

 

1

Zespół Szkół Ekonomiczno - Handlowych

ul. Paderewskiego 10/12

10-314 Olsztyn

1

WITKOWSKI RAFAŁ

R8T8

 

2

Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych w Elblągu

ul. Rycerska 2

82 - 300 Elbląg

2

CZAPLIŃSKI MICHAŁ

ZZ3S

 

3

Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. M. Kopernika 16

18-400 Łomża

3

ADAMOWSKA MARIA

T5RR

 

4

DZIEMIŃSKA ANETA

OGIC

 

5

KORZEP KAMILA

4EE3

 

6

SARNACKA KLAUDIA

6TT4

 
               

SZCZECIN

 

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

kod

 

1

Technikum Informatyczne SCI

ul. Mazowiecka 13

70-526 Szczecin

1

BOHDZIUL ALEKSY

SAIX

 

2

DĄBROWA WOJCIECH

XXSD

 

3

DRZEWICZ KACPER

454H

 

4

GOŁĘBIOWSKI RAFAŁ

8HY5

 

5

GÓRZYŃSKI KACPER

87MT

 

6

KUBICKI PAWEŁ

1V7E

 

7

MOSZCZYŃSKI MATEUSZ

34GF

 

8

PACANOWSKI OLAF

TXY7

 

9

ŚMIEJA PRZEMYSŁAW

GFX5

 

10

TŁUSTY KACPER

SJ9W

 
               

SZCZECINEK

 

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

kod

 

1

Zespół Szkół Technicznych

ul. Koszalińska 2

77-300 Człuchów

1

PASZKIEWICZ BARTOSZ

078Q

 

2

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Sikorskiego 18a

64-920 Piła

2

STOLARCZYK KAMIL

4NQ0

 

3

Zespół Szkół Nr 2

ul. 1 Maja 22

78-400 Szczecinek

3

BYCZKIEWICZ SZYMON

538U

 
               

WIELUŃ

 

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

kod

 

1

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Przedborska 39/41

97-500 Radomsko

1

KOPER MAŁGORZATA

PPO9

 

2

BEŚKA MARCIN

LL6T

 

3

KAŁUŻA PATRYCJA

8DS2

 

4

WOLDAN MARTA

WW2Q

 

4

Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych

ul. Narutowicza 12

97-500 Radomsko

5

BILECKI DOMINIK

L13Q

 

6

CIASTKO DAWID

LGVC

 

7

ORPEL MIKOŁAJ

LIQ8

 

2

Zespół Szkół Nr 1

ul. Wojska Polskiego 32

98-300 Wieluń

8

MARCINKOWSKI KONRAD

JJ43

 

9

STĘPIEŃ DARIA

P4PC

 

10

WALKOWIAK SYLWIA

P61C

 

11

OWCZAREK PATRYCJA

XXD3

 

12

WALKOWIAK AGNIESZKA

VXF3

 

13

BARTOSZEK PIOTR

9OK8

 

14

GRADOWSKI TADEUSZ

7UD2

 

15

BOŻEK BŁAŻEJ

8I3E

 

16

KORBACZYŃSKA JUSTYNA

RT5Y

 

17

GAŁĄSZCZAK ELIZA

X559

 

18

ZAJĄC DAMIAN

KK73

 

19

SOBCZAK KRZYSZTOF

NL50

 
               

WROCŁAW

 

lp.

szkoła

adres

kod pocztowy

lp.

nazwisko i imię

kod

 

1

Zespół Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych

ul. Worcella 3

50-448 Wrocław

1

SCHMIDT ANNA

T2ZQ

 

2

ANDRZEJEWSKI KAMIL

TDSW

 

3

WIECZOREK TOMASZ

GR43

 

4

ZAWISTOWSKI MARIUSZ

U1Z2

 

5

NARKIEWICZ ADAM

V9O2

 

6

BORKOWSKI DAWID

VO3X

 

7

TATAREK DANIEL

VRTY

 

8

MYŚLIWIEC KRZYSZTOF

W4GG

 

2

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Drukarska 50

53-312 Wrocław

9

POSZWA KLAUDIA

5Q2E

 

10

BRZOZOWSKA KLAUDIA

X625

 

3

Elektroniczne Zakłady Naukowe

ul. Braniborska 57

53-680 Wrocław

11

CZECH DOMINIK

4E3W

 

12

ŁAZARSKI TOMASZ

GT3E

 

13

MĄKA TOMASZ

8JN4

 

14

BARAŃSKI JĘDRZEJ

5RDD

 

15

WŁODYKA ŁUKASZ

NH4R

 

16

WOJNAROWICZ MACIEJ

GT65

 

4

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

ul. Słowackiego 4

57-500 Bystrzyca Kłodzka

17

WARZYCHA KLAUDIA

76TR

 

18

SOŁODUCHA ALEKSANDRA

X7HP

 

5

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych

ul. Komuny Paryskiej 6

59-700 Bolesławiec

19

GÓRECKA EWA

SAT6

 

20

WĄCZYNA NATALIA

V7JK

 

21

SZCZYPTA JOLANTA

W3PL

 

22

NADZIEJA AGNIESZKA

R4EW

 

6

Zespół Szkół Nr 1

ul. Gen. Sikorskiego 9

63-500 Ostrzeszów

23

CIEPLIK KATARZYNA

M2HF

 

24

BAŚ PATRYCJA

D45Q

 

25

ZAGROBELNA MONIKA

EA8U

 

26

JAKUBCZAK ANNA

K66K

 

27

MIELNIK MARCIN

B4GS

 

28

MONDRZEJEWSKA KINGA

J8HY

 

29

GRABOWSKA KINGA

C4UR

 

30

JORKÓW MONIKA

G8PD

 

7

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

ul. Sienkiewicza 25

63-600 Kępno

31

NAWROT MATEUSZ

66T5

 

32

MUSIAŁA MATEUSZ

NGF5

 

8

Zespół Szkół Zawodowych

ul. 1 Maja 1a

56-120 Brzeg Dolny

33

MROCZEK DARIUSZ

1Q4Z

 

34

TARGOWICZ RADOSŁAW

27WE

 

35

TRACZEWSKI DAWID

22Z4