Aktualności
OWiUHM
TWiUHM
Euklides
Stowarzyszenie

Wyniki XIV Finału Międzynarodowego Konkursu

Matematycznego „Euklides”

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miasto

Pkt.

1

BRZOZOWSKI RADOSŁAW

Zespół Szkół Elektronicznych

Bydgoszcz

30

2

PIJAWSKI ŁUKASZ

Zespół Szkół Elektronicznych

Bydgoszcz

29

3

RAUDO DANIELIUS

Gimnazjum im. Jana Pawła II

Wilno

26

4

BANACH MICHAŁ

Zespół Szkół Elektronicznych

Bydgoszcz

25

5

ORLOV EDVIN

Abraomo Kulviečio vidurinė mokykla

Wilno

22

6

CHROSTOWSKI ADAM

Zespół Szkół Budowlanych

Bydgoszcz

21

7

POLCYN WOJCIECH

Zespół Szkół

Mogilno

20

8

GAUDRIMAS TUNKEVIČIUS

"Juventos" gimnazija

Wilno

20

9

GNIWECKI DAMIAN

Zespół Szkół Elektrycznych

Włocławek

19(28)

9

ANTANAVIČIUS JUSTINAS

Žirmūnų gimnazija

Wilno

19(28)

11

SŁOWY TERESA

Zespół Szkół Ekonomicznych

Grudziądz

18(30)

12

WALCZAK PATRYK

Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 1

Kraków

18(29)

13

NIZIOŁEK KAMIL

Zespół Szkół Ekonomicznych

Mielec

18(27)

14

GÓRAL PIOTR

Zespół Szkół Nr 1

Wieluń

17

15

URBAŃSKI MARIUSZ

Zespół Szkół Budowlanych

Bydgoszcz

16

16

MIŚCIKOWSKA DARIA

Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych

Bydgoszcz

15(30)

17

WOLSKI JANUSZ

Zespół Szkół Nr 1

Ostrzeszów

15(29)

18

GARGULA MAREK

Zespół Szkół Ekonomicznych

Nowy Sącz

14(28)

18

PIERZCHOT DAWID

Zespół Szkół Ekonomicznych

Ostrów Wielkopolski

14(28)

20

KUJAWSKI ŁUKASZ

Zespół Szkół

Mogilno

14(27)

21

ŽUKAITĖ IEVA

Užupio gimnazija

Wilno

13(29)

22

PIĘTKA PAULINA

Zespół Szkół

Mogilno

13(28)

23

ŁAZARSKI TOMASZ

Elektroniczne Zakłady Naukowe

Wrocław

12(30)

24

ADAMCZYK MAGDALENA

Zespół Szkół Ekonomicznych

Mielec

12(28)

25

MARCINKOWSKI KONRAD

Zespół Szkół Nr 1

Wieluń

12(27)

26

KONOFALSKI PIOTR

Zespół Szkół Ekonomicznych

Radomsko

11(29)

27

PIÓRKOWSKA STEFANIA

Zespół Szkół Ekonomiczno - Handlowych

Żnin

11(28)

28

PACYNA KAROLINA

Zespół Szkół Nr 1

Ostrzeszów

10(29)

29

KILIAN MARIUSZ

Zespół Szkół Ekonomicznych

Mielec

10(28)

30

WRÓBLEWSKA NATALIA

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących

Kartuzy

9

31

DRZEWICZ KACPER

Technikum Informatyczne SCI

Szczecin

8(28)

32

CZERNIGOWSKA DOROTA

Gimnazjum im. Jana Pawła II

Wilno

8(21)

33

KUROWSKI TOMASZ

Szkoła Średnia im. Władysława Syrokomli

Wilno

8

34

SKWARCZYŃSKA ANGELIKA

Zespół Szkół Ekonomiczno - Handlowych

Żnin

7

35

PĘKALA MONIKA

Zespół Szkół Nr 2

Żory

6(30)

36

SOŁOWSKA DARIA

Zespół Szkół Ekonomicznych

Mielec

6(28)

37

SIEMASZKO WALENTYN

Gimnazjum im. Jana Pawła II

Wilno

6(20)

38

LUKAŠONOK ROBERTAS

Karoliniškių gimnazija

Wilno

5

39

TRACZEWSKI DAWID

Zespół Szkół Zawodowych

Brzeg Dolny

4

40

GRODŹ EWA

Gimnazjum im. Jana Pawła II

Wilno

4

 W nawiasie podano wynik z etapu rejonowego dla rozstrzygnięcia remisu.